محلول آلکالاین دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی آلما

Alma biochemistry auto analyzer Alkaline solution

دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی

دستگاه اتو آنالایزر ابزاری است برای آزمایش‌های بیوشیمیایی که توانایی اندازه‌گیری بیش از 100 نوع از ترکیبات داخل خون را دارا می‌باشد. به طور کلی  آنالایزرهای بیوشیمی دستگاه هایی هستند که غلظت الکترولیت ها، پروتئین ها، متابولیت ها و داروها را در مایعات بدن با دقت و صحت بالا اندازه گیری می کنند. مزایای به کارگیری این سیستم ها در آزمایشگاه عبارتند:

1.افزایش سرعت و حجم کاری

2- کاهش خطاهای انسانی

3- افزایش دقت و صحت نتایج

4- صرفه جویی در مصرف نمونه و معرف ها

5- دقت در تکرار آزمایش (تکرار پذیر بودن آزمایش)

شکل زیر تصویری از دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی می باشد.

 

 

محلول  آلکالاین دستگاه های اتو آنالایزر بیوشیمی :

محلول آلکالاین برای شستشوی دستگاه‌های اتو آنالایزر بیوشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. وظیفه این محلول، شستشو بخش داخلی کووت است. محصول آلکالاین حاوی سورفکتانت‌های آنیونی ،مواد پلیمری بر پایه آب می باشد. این محصول دارای قدرت کف کنندگی  و پاک کنندگی مناسبی می‌باشدکه باعث شستشو دستگاه اتوآنالایزر (کووتها . شیلنگها) می شود. با انجام تست‌ها و آزمایش‌های صورت گرفته بر روی دستگاه‌های موجود در بازار، هیچ گونه آسیبی به اجزای دستگاه بالاخص قطعه‌ی کووت که از اهمیت بالایی برخودار است (از لحاظ اقتصادی و فنی) وارد نگردیده است. همچنین این محلول هیچ گونه رسوبی از خود باقی نمی گذارد. باقی گذاشتن رسوب نشان دهنده بی کیفیت بودن محلول شوینده بوده که در نتیجه باعث آسیب به تجهیزات دستگاه می شود. این محصول قابل استفاده در دستگاه های دیرویی و هیتاچی می باشد.  

محلول آلکالاین توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد تولید شده است. این محصول دارای کیفیت بالایی بوده و قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد. از دیگر مزایای این محصول  می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. لازم به ذکر است که این محصول دارای گواهی ثبت اختراع نیز می باشد.

جهت سفارش این محصول با شماره 09125159396 تماس بگیرید.

در بخش مقالات به معرفی دسته ای از محصولات شیمیایی پرداخته شده است. شایان ذکر است محصولات نام برده شده شامل مطالعات امکانسنجی می باشد. در گزارشات امکانسجی به وضعیت بازار، فرایندهای تولید و اطلاعات سرمایه‌گذاری مورد نیاز پرداخته شده که تمامی این اطلاعات قابل ارائه به مشتریان می باشد.
این مقالات توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد برای شما تهیه شده است.