درباره ما

شرکت آلما شیمی پاسارگاد متشکل از جوانان بااستعداد و دانش‌آموختگان رشته‌های شیمی ، مهندسی شیمی و مهندسی مواد است . هدف این مجموعه تولید محصولات خلاقانه شیمیایی مورد استفاده در صنایع پزشکی، صنعتی، آرایشی و بهداشتی است. شرکت آلما شیمی پاسارگاد طی مدت‌زمان فعالیت خود توانسته محصولات باکیفیت بالا و قیمت رقابتی با نمونه‌های داخلی و خارجی تولید نماید علاوه بر تولید محصول ،این توانایی برای مشابه‌سازی ، ارائه فرمولاسیون و انتقال دانش فنی به درخواست مشتریان وجود دارد.

مأموریت شرکت آلما شیمی :

بر آنیم تا با اتکا به نیروی توانمند داخلی و از طریق نوآوری ، یادگیری و تعالی عملیاتی به تولید و عرضه محصولات با کیفیت در کشور و منطقه بپردازیم و در عین حال حداکثر ارزش را برای ذینفعان خود به ارمغان آوریم.

 

چشم انداز شرکت آلما شیمی:

تبدیل شدن به بزرگترین و مشتری مدار ترین شرکت تولید کننده انواع محصولات شیمیایی در ایران.

 

معرفی محصولات ساخته شده توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد :

1- محلول آنتی باکتریال دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی : محلول آنتی باکتریال تولیدشده مخصوص دستگاه‌های اتوآنالایزر بیوشیمی به‌منظور شستشوی بخش خارجی کووت و حمام دستگاه است. این محلول قابل‌استفاده در دستگاه‌های اتوآنلایزر بیوشیمی با برنده‌های هیتاچی و دیرویی است.

2- محلول آلکالاین دستگاه اتو آنالایزر بیوشیمی : محلول آلکالاین به‌منظور شستشوی بخش داخلی کووت مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محلول قابل‌استفاده در دستگاه‌های اتوآنلایزر بیوشیمی با برنده‌های هیتاچی و دیرویی می‌باشد. محلول آلکالاین دارای گواهی ثبت اختراع است.

3- محلول واش بافر دستگاه های هورمون  : محلول واش بافر مخصوص دستگاه های هورمون شرکت میندری است. این محلول به منظور شستشوی دستگاه های هورمون مورد استفاده قرار می گیرد.

4- روغن حل شونده آب صابون تراشکاری : روغن آب صابون تراشکاری یک روغن محلول در آب می باشد که به منظور روان و خنک کردن سطوح و قطعات فلزی هنگام عملیاتی چون تراشکاری، سوراخ کاری، قلاویزکاری، مته کاری و … به کار می رود. روغن آب صابون به دلیل قابلیت مخلوط شدن با آب امولسیون پایداری را تشکیل می دهد که از خوردگی و زنگ زدگی فلز جلوگیری می کند. علاوه بر موارد اشاره شده در فوق محصول تولید شده توسط شرکت آلما شیمی پاسارگاد دارای غلظت بالاتر و خاصیت ضد باکتری بیشتر نسبت به محصولات مشابه می باشد که باعث می شود استفاده از آن مقرون به صرفه تر باشد.

5- محلول آنتی باکتریال تراشکاری : محلول آنتی باکتریال تراشکاری یک محلول ضد جلبک، ضد کپک و ضد قارچ می باشد که به منظور جلوگیری از ایجاد آلودگی در مخزن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آنتی باکتریال تراشکاری باعث افزایش طول عمر روغن آب صابون و جلوگیری از بوی نامطلوب در محیط کاری می شود.

6- شیشه شور اتومبیل : شیشه شور اتومبیل به منظور شستشوی شیشه مورد استفاده قرار می گیرد شیشه شور تولید شده علاوه بر عملکرد بالا در شستشوی شیشه تا دمای 40- درجه سانتیگراد یخ نمی زند و مخصوص جاده های کوهستانی و فصول سرد می باشد.

7- روغن ضد زنگ محلول در آب : روغن ضد زنگ محلول در آب مشابه روغن Anticorit wok 50 شرکت fuchs آلمان می باشد. این روغن جهت استفاده در فرایند های انبارش برخی فلزات همچون فنر کمربند کاربرد دارد.